newsy


Kelnerzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 na zagranicznych praktykach zawodowych PDF

Uczennice i uczniowie z ZSP nr 3 w Krotoszynie odbywali na przełomie czerwca i lipca 2014 roku  3 tygodniowe  praktyki zawodowe w Niemczech.  Swoje umiejętności kelnerskie, barmańskie doskonalili pod okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej   renomowanych restauracji. Dzięki tym praktykom przyszli kelnerzy  nie tylko nabyli nowych doświadczeń zawodowych, ale także mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe.  Zapraszamy wszystkich, nie tylko kelnerów do kolejnych wyjazdów na praktyki zawodowe, które rozpoczną się już od maja przyszłego roku.

zobacz zdjęcia

 
Grzybek 1A PDF

10 września klasa Ia wraz z wychowawcą p. Izabelą Kossakowską spotkała się na grzybku w celu wzajemnego poznania i integracji klasy. Uczniowie klasy spędzili czas na pieczeniu kiełbasek i wspólnych rozmowach  w gronie rówieśników. Każdy miał możliwość przedstawienia swojej osoby – silnych i słabych stron oraz zainteresowań.

zobacz zdjęcia

 
Zostań honorowym dawcą krwi i szpiku kostnego !!! PDF

Wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, którzy ukończyli 18 lat zachęcam do honorowego oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krotoszynie na ul. Bolewskiego 8. Krew można oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 12.00. Podobnie jak w roku poprzednim, za każdorazowe oddanie krwi przysługuje pochwała 30 punktów - należy dostarczyć zaświadczenie z punktu krwiodawstwa do opiekuna SK PCK lub wychowawcy klasy.

Wszystkim, którzy włączą się do akcji serdecznie dziękuję.

Opiekun SK PCK Izabela Kossakowska

 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 - 1.09.2014

zobacz zdjęcia

 
Zakończenie roku szkolnego PDF

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/14 - 27.06.2014

zobacz zdjęcia

 
TRÓJKA na Święcie Ulicy Garncarskiej PDF

22 czerwca 2014r. młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie przyłączyła się do obchodów Święta Ulicy Garncarskiej.Grupa uczniów naszej szkoły kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner miała swoje stoisko gastronomiczne, gdzie serwowano aromatyczne, o egzotycznie brzmiących nazwach koktaile oraz inne słodkości. Przy okazji można było obejrzeć kolorową wystawę zdjęć prezentujących ofertę edukacyjną szkoły. Część  dochodu ze sprzedaży słodyczy została przeznaczona na pomoc finansową dla chorego Gabrysia. Pyszne desery, uśmiechnięta obsługa oraz tłumy kupujących to najlepsza reklama TRÓJKI.

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka do Krakowa PDF

W dniach 14-16 czerwca grupa młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II  wyróżniająca się pracą na rzecz szkoły, aktywnie uczestnicząca we wszystkich imprezach szkolnych i pozaszkolnych, brała udział w wycieczce do Krakowa i Inwaldu.

Więcej…
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki PDF

14 czerwca 2014 na terenie całej Polski została przeprowadzona akcja „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W Krotoszynie do tej akcji włączyła się młodzież naszej szkoły. Uczniowie pod opieką p. Ewy Rożek przygotowali hasła i wzięli udział w happeningu "Przestańmy Biec", który miał miejsce na Błoniach w czasie Dni Krotoszyna.

 
Absolwenci ZSZ 2014 PDF

13 czerwca pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 51 z 66

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!