newsy


Jest taki dzień PDF

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski”


Już czwarty raz gościliśmy w szkole pracodawców naszych uczniów na uroczystym spotkaniu świątecznym. Kolorowe choinki, renifery, gwiazdki, aniołki i pięknie rozświetlone szkolne korytarze, doskonale oddawały klimat zbliżających się Świąt. Uroczysty nastrój udzielił się zatem wszystkim zgromadzonym.

Więcej…
 
„Bliżej inżyniera” czyli wycieczka szkolna na Politechnikę Poznańską PDF

W dniu 12 grudnia 2016 r. młodzież Naszej szkoły, pod kierunkiem Prof. Stanisława Legutki miała możliwość zwiedzenia laboratoriów i sal ćwiczeniowych na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania.

W Instytucie Metrologii zobaczyliśmy najnowszej generacji urządzenia pomiarowe i analizatory, a szczególna uwagę wzbudził tomograf do prześwietlania materiałów wraz z oprogramowaniem tworzącym wirtualne obrazy 3D, którego dokładność jest 10 do 100 razy większa niż tomografów medycznych.

Więcej…
 
Jarmark PDF

W niedzielę 11 grudnia, jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Jarmarku Świątecznym, który odbył się na krotoszyńskim rynku. Potrawy przygotowane przez młodzież naszej szkoły pod okiem pani Marioli Kaczmarek cieszyły się dużym zainteresowaniem i były wysoko ocenianie przez kupujących. Smak tradycyjnych ciast wprowadzał nas w klimat zbliżających się świąt.

zobacz zdjęcia

 
Maraton z Biblią PDF

Dnia 9 grudnia br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w "Maratonie z Biblią", który organizowany jest już po raz drugi raz. Czytanie Biblii odbywa się w kawiarence Muzeum Regionalnego w Krotoszynie. Uczniowie, którzy czytali Biblię to: Robert Wilczura (4a), Marcin Szkudlarek (4a), Milena Sikora (3a), Jagoda Aleksandrzak (2c), Anita Damasiewicz (2c) oraz pani Marzena Kasprolewicz i Robert Krawczyk.

Robert Krawczyk

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka 1e i 1g PDF

W piątek 9 grudnia uczniowie klasy Ie i Ig z opiekunami p. Marzeną Budnik, p. Ewą Rożek i p. Justyną Politowicz uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Pierwszym punktem programu były sportowe ćwiczenia i skoki w Parku trampolin GoJump. Następnie zwiedziliśmy Stare Miasto i zachwycaliśmy się świątecznym wystrojem rynku oraz smakowaliśmy tradycyjne  potrawy.

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka klasy 1a i 1f PDF

Dnia 9 grudnia uczniowie klasy 1a i 1f oraz opiekunowie p.Katarzyna Kruk-Mitula, p.Renata Nele i p.Grzegorz Nowak uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Humanitarium, gdzie przygotowano prezentację wystawy interaktywnej "Odnawialne Źródła Energii", Sky Tawer-Punkt widokowy, Wrocławski Rynek oraz GOjump — największy we Wrocławiu Park Trampolin.

zobacz zdjęcia

 
Turniej Halowej Piłki Nożnej PDF

W czwartek, 8 grudnia zespół z naszej szkoły wygrał XIII edycję Świątecznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Nasi piłkarze okazali się lepsi od ZSP nr 1 (2:0), ZSP nr 2 (3:0) oraz w finale po serii rzutów karnych od Hufca Pracy (2:1). Szkołę reprezentowali Sebastian Kaźmierczak, Mikołaj Kaźmierczak, Adam Szczepaniak, Kamil Talarczyk, Tomasz Pogoda, Bartosz Stachowiak oraz Remigiusz Kotecki. Opiekę nad grupą sprawował Grzegorz Nowak.

 
Mikołajki w Trójce PDF

Dnia 8.12.2016 w naszej Trójce obchodziliśmy Mikołajki:) Było dekorowanie  klas, strojenie choinek i ogromnych piernikowych serc, a przede wszystkim wspólne śpiewanie kolęd i dużo zabawy. Szkoła wygląda pięknie i zapachniało świętami. Życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego:)

 
Program edukacyjny „Kultura bezpieczeństwa” PDF

7.12.2016 r. już po raz czwarty gościła w naszej szkole pani Luiza Kotowska z Państwowej Inspekcji Pracy, która przeprowadziła dla uczniów naszej szkoły wykłady w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”.  W dwóch godzinnych wykładach wzięli udział uczniowie klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej: If, Ic, Ie, Ig, II b.

Wykłady miały na celu kształtowanie świadomości zagrożeń występujących w środowisku pracy oraz podniesienie poziomu wiedzy dotyczącej prawa pracy i informowaniu o rozwiązaniach prawnych zapewniającym młodym ludziom wchodzącym na rynek pracy ochronę i bezpieczne warunki pracy. Nasi uczniowie mieli również możliwość zadawania pytań na nurtujące ich tematy związane z wykonywaniem pracy jako młodociani pracownicy.

Spotkanie przygotowała p. Izabela Kossakowska

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 50

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
23 czerwca 2017

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
  • Helikopter zaatakował budynek Sądu Najwyższego. Maduro: próba zamachu stanu
    Helikopter policyjny z oficerem armii na pokładzie ostrzelał we wtorek budynek Sądu Najwyższego w stolicy Wenezueli - Caracas. Prezydent Nicolas Maduro powiedział, że był to "atak terrorystyczny będący fragmentem zamachu stanu". Okoliczności incydentu są niejasne.
  • Sasin o zajściach w Radomiu: wszyscy ponoszą odpowiedzialność
    Było mało policjantów, bo manifestacja KOD-u została zgłoszona przez osobą prywatną bez zaznaczenia jej charakteru - mówił w "Kropce nad i" poseł PiS Jacek Sasin. Odniósł się do sobotniej awantury podczas demonstracji Komitetu Obrony Demokracji w Radomiu. W ocenie posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz to kolejny dowód na to, że policja pod zwierzchnictwem szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka nie działa prawidłowo.
  • Mistrzostwa świata w rozbijaniu jajek na czole. Trafiasz surowe - przegrywasz
    W Lincolnshire w Wielkiej Brytanii odbyły się dwunaste "jajeczne" Mistrzostwa Świata. Jedną z konkurencji była swoista rosyjska ruletka. W konkurencji "jeden na jednego" uczestnicy otrzymują pudełko z sześcioma jajkami. Tylko jedno z nich jest surowe, reszta ugotowana. Zawodnicy na zmianę rozbijają kurze jajka na swojej głowie. Ten, kto trafi na jajko ugotowane może grać dalej. Przegrywa ten, kto rozbije surowe jajko. W innych konkurencjach jajkami rzuca się na odległość, do celu lub precyzyjnie przekazuje w sztafecie. Zawody wygrała kanadyjska zawodniczka Julie Moens, która triumfowała w dwóch z trzech konkurencji.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!