newsy


Wigilia klasowa PDF

Zbliża się czas Bożego Narodzenia i „Wszyscy wszystkim ślą życzenia…”. Klasa 1e wraz z wychowawcą Marzeną Budnik zorganizowała wigilię klasową. Przy dużym stole nie zabrakło makowca, piernika, pierogów i wielu innych pyszności, które przygotowali uczniowie z klasy 1e. Przy dźwięku kolęd wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Pierwsza wigilia klasowa minęła w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

zobacz zdjęcia

 
Jest taki dzień PDF

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski”


Już czwarty raz gościliśmy w szkole pracodawców naszych uczniów na uroczystym spotkaniu świątecznym. Kolorowe choinki, renifery, gwiazdki, aniołki i pięknie rozświetlone szkolne korytarze, doskonale oddawały klimat zbliżających się Świąt. Uroczysty nastrój udzielił się zatem wszystkim zgromadzonym.

Więcej…
 
„Bliżej inżyniera” czyli wycieczka szkolna na Politechnikę Poznańską PDF

W dniu 12 grudnia 2016 r. młodzież Naszej szkoły, pod kierunkiem Prof. Stanisława Legutki miała możliwość zwiedzenia laboratoriów i sal ćwiczeniowych na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania.

W Instytucie Metrologii zobaczyliśmy najnowszej generacji urządzenia pomiarowe i analizatory, a szczególna uwagę wzbudził tomograf do prześwietlania materiałów wraz z oprogramowaniem tworzącym wirtualne obrazy 3D, którego dokładność jest 10 do 100 razy większa niż tomografów medycznych.

Więcej…
 
Jarmark PDF

W niedzielę 11 grudnia, jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Jarmarku Świątecznym, który odbył się na krotoszyńskim rynku. Potrawy przygotowane przez młodzież naszej szkoły pod okiem pani Marioli Kaczmarek cieszyły się dużym zainteresowaniem i były wysoko ocenianie przez kupujących. Smak tradycyjnych ciast wprowadzał nas w klimat zbliżających się świąt.

zobacz zdjęcia

 
Maraton z Biblią PDF

Dnia 9 grudnia br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w "Maratonie z Biblią", który organizowany jest już po raz drugi raz. Czytanie Biblii odbywa się w kawiarence Muzeum Regionalnego w Krotoszynie. Uczniowie, którzy czytali Biblię to: Robert Wilczura (4a), Marcin Szkudlarek (4a), Milena Sikora (3a), Jagoda Aleksandrzak (2c), Anita Damasiewicz (2c) oraz pani Marzena Kasprolewicz i Robert Krawczyk.

Robert Krawczyk

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka 1e i 1g PDF

W piątek 9 grudnia uczniowie klasy Ie i Ig z opiekunami p. Marzeną Budnik, p. Ewą Rożek i p. Justyną Politowicz uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Pierwszym punktem programu były sportowe ćwiczenia i skoki w Parku trampolin GoJump. Następnie zwiedziliśmy Stare Miasto i zachwycaliśmy się świątecznym wystrojem rynku oraz smakowaliśmy tradycyjne  potrawy.

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka klasy 1a i 1f PDF

Dnia 9 grudnia uczniowie klasy 1a i 1f oraz opiekunowie p.Katarzyna Kruk-Mitula, p.Renata Nele i p.Grzegorz Nowak uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Humanitarium, gdzie przygotowano prezentację wystawy interaktywnej "Odnawialne Źródła Energii", Sky Tawer-Punkt widokowy, Wrocławski Rynek oraz GOjump — największy we Wrocławiu Park Trampolin.

zobacz zdjęcia

 
Turniej Halowej Piłki Nożnej PDF

W czwartek, 8 grudnia zespół z naszej szkoły wygrał XIII edycję Świątecznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Nasi piłkarze okazali się lepsi od ZSP nr 1 (2:0), ZSP nr 2 (3:0) oraz w finale po serii rzutów karnych od Hufca Pracy (2:1). Szkołę reprezentowali Sebastian Kaźmierczak, Mikołaj Kaźmierczak, Adam Szczepaniak, Kamil Talarczyk, Tomasz Pogoda, Bartosz Stachowiak oraz Remigiusz Kotecki. Opiekę nad grupą sprawował Grzegorz Nowak.

 
Mikołajki w Trójce PDF

Dnia 8.12.2016 w naszej Trójce obchodziliśmy Mikołajki:) Było dekorowanie  klas, strojenie choinek i ogromnych piernikowych serc, a przede wszystkim wspólne śpiewanie kolęd i dużo zabawy. Szkoła wygląda pięknie i zapachniało świętami. Życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego:)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 50

Imieniny

Dzisiaj jest: 22 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
23 czerwca 2017

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
  • "Pitu-pitu", "korupcja polityczna". Reakcje polityków na słowa Biedronia o szantażu
    - To jest takie bajanie, ale jednak - myślę, że nie będzie obrażony tym porównaniem - do wielkiego bajkopisarza biskupa Ignacego Krasickiego to panu Biedroniowi dużo brakuje - tak Ryszard Czarnecki (PiS) skomentował słowa prezydenta Słupska. Robert Biedroń mówił w poniedziałek w "Faktach po Faktach" w TVN24, że był szantażowany przez posłów partii rządzącej.
  • "Skończył się świat, który żeśmy znali". Zniszczenia w gminie Sośno
    - Nigdy w życiu nie przeżyłam czegoś takiego. Nie chcę więcej przeżywać - mówi mieszkanka gminy Sośno, która jest jedną z tych, które ucierpiały najbardziej podczas nawałnic w Kujawsko-Pomorskim.
  • Trzy polskie filmy wśród pierwszej selekcji do europejskich Oscarów
    Najnowsze filmy mistrzów i głośne odkrycia festiwalowe powalczą o Europejską Nagrodę Filmową 2017, będącą odpowiednikiem Oscarów na Starym Kontynencie. Wśród wyselekcjonowanych 51 pełnometrażowych fabuł znalazły się trzy polskie: "Pokot" Agnieszki Holland, "Powidoki" Andrzeja Wajdy i "Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!