newsy


Mikołajkowy turniej PDF

W pierwszą środę grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Krotoszyńskiego. Zawodnicy naszej szkoły uplasowali się na drugim miejscu przegrywając w finale z Zespołem Szkół Zawodowych w Kobylinie 2:3. Trójkę reprezentowali Norbert Kozieł, Kamil Talarczyk, Adam Szczepaniak, Remigiusz Kotecki, Bartosz Stachowiak, Dawid Maciejewski i Tomasz Jagła. Opiekę nad grupą sprawował Grzegorz Nowak.

 
Nowa współpraca zagraniczna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie PDF

Szkolny Ośrodek Karier działający w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie w ramach swoich zadań nawiązał współpracę z kolejnym hotelem w Niemczech , w którym od lutego 2017 roku technicy hotelarstwa oraz kelnerzy będą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Hotel ten znajduje się przy plaży w kurorcie Zinnowitz na wyspie Uznam i oferuje posiłki w ramach opcji all inclusive. W spa Bernstein-Therme goście mogą skorzystać z basenu z morską wodą i torami o długości 25 metrów, krytych i odkrytych basenów termalnych z wodą o temperaturze 32°C oraz sauny z dostępem do morza położonej na nadbałtyckiej plaży. Goście mogą także odpocząć w pubie Edvard's z oranżerią lub w salonie przy kominku.

Więcej…
 
Mikołajkowa wycieczka do Wrocławia PDF

5 grudnia 2016 r. klasy II a, II b oraz III a pod opieką wychowawczyń  p. I. Wojciechowskiej, p. M.Ilnickiej oraz I.Kossakowskiej z okazji Mikołajek wyjechały na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Wspaniałe humory oraz słoneczna grudniowa pogoda, towarzyszyły nam od samego wyjazdu.

 

Więcej…
 
Bitwa o Kasę PDF

uczniowie ZSP nr 3  przystąpili do konkursu: „Bitwa o Kasę”, organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół powiatu krotoszyńskiego. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu finansów i bankowości. Uczestnicy do maja 2017 wezmą udział w różnych formach rywalizacji. By zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, rozwiążą nie tylko testy, ale także wezmą udział w popularyzacji oszczędzania oraz będą przygotowywać grafiki reklamujące rachunek bankowy.

 
Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami PDF

2.12.2016 r. w krotoszyńskim Kinie Przedwiośnie odbyła się Uroczysta Gala z okazji Jubileuszu 20–Lecia Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych połączona z Międzynarodowym Dniem Osób z Niepełnosprawnościami. Oprawę gastronomiczną przygotowali uczniowie naszej szkoły: kucharze oraz kelnerzy pod kierunkiem p. M.Kaczmarek; pomocą wolontariacką służyli uczniowie klasy I a.

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów PDF

30.11.2016 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła uroczystość wręczenia  Stypendium Prezesa Rady Ministrów .

Wyróżnienia te wręczane są uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, zdobyli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Po krótkiej część artystycznej,  Zbigniew Hoffmann -  Wojewoda Wielkopolski oraz Elżbieta Leszczyńska - Wielkopolski Kurator Oświaty, wręczyli uczniom dyplomy potwierdzające przyznanie Stypendium Rady Ministrów za wysokie wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia naukowe.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły, Anna Talaga z klasy IIIa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

zobacz zdjęcia

 
Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” PDF

29 listopada 2016r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 wzięli udział w Olimpiadzie: „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Laureatami etapu szkolnego zostali: Jacek Maćkowiak kl. IIb, Marek Furman kl. IIb oraz Sandra Milewska kl. IIb.

Zwycięzcom etapu szkolnego gratulujemy!

I. Kossakowska, M. Kremer

zobacz zdjęcia

 
"TYTKA CHARYTATYWNA" w TRÓJCE !!!! PDF

Już po raz drugi ZSP nr 3 w Krotoszynie włączył się do akcji Caritas Diecezji Kaliskiej „TYTKA CHARYTATYWNA”. Akcja polega na wypełnieniu papierowej „tytki” artykułami spożywczymi lub środkami czystości. Na papierowej torbie, zawarta jest cała prosta idea tej akcji: „Tytka Charytatywna” - Zabierz i wypełnij artykułami. Proponowane są produkty z długim terminem przydatności do spożycia. Zachęcamy wszystkie klasy naszej szkoły aby przyłączyły się do akcji. Tytki są do pobrania w bibliotece szkolnej. Jest to świetna okazja, by w ten przedświąteczny czas zrobić WSPÓLNIE coś dobrego dla innych. Akcję w naszej szkole prowadzi Samorząd Szkolny oraz Szkolny Klub Wolontariatu. Podsumowanie akcji 9 grudnia.

Jednocześnie przypominamy o akcji zainicjowanej przez klasę II a, która zbiera żywność oraz koce dla bezdomnych zwierząt z krotoszyńskiego schroniska.
Udowodnijmy po raz kolejny, że potrafimy POMAGAĆ !!!!

zobacz zdjęcia

 
Charytatywna tytka PDF

Klasa Ie wraz z wychowawcą Marzeną Budnik jest cały czas bardzo aktywna. Tym razem klasa włączyła się bardzo ochoczo w pomoc ludziom - uczniowie klasy I e nie pozostali obojętni na akcję „Charytatywna tytka”. Całej klasie udało się zebrać pięć paczek, które zostaną przekazane do szkolnej biblioteki i dalej do potrzebujących.

Marzena Budnik

Zobacz tytkę klasy 1e

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 50

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
23 czerwca 2017

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
  • Helikopter zaatakował budynek Sądu Najwyższego. Maduro: próba zamachu stanu
    Helikopter policyjny z oficerem armii na pokładzie ostrzelał we wtorek budynek Sądu Najwyższego w stolicy Wenezueli - Caracas. Prezydent Nicolas Maduro powiedział, że był to "atak terrorystyczny będący fragmentem zamachu stanu". Okoliczności incydentu są niejasne.
  • Sasin o zajściach w Radomiu: wszyscy ponoszą odpowiedzialność
    Było mało policjantów, bo manifestacja KOD-u została zgłoszona przez osobą prywatną bez zaznaczenia jej charakteru - mówił w "Kropce nad i" poseł PiS Jacek Sasin. Odniósł się do sobotniej awantury podczas demonstracji Komitetu Obrony Demokracji w Radomiu. W ocenie posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz to kolejny dowód na to, że policja pod zwierzchnictwem szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka nie działa prawidłowo.
  • Mistrzostwa świata w rozbijaniu jajek na czole. Trafiasz surowe - przegrywasz
    W Lincolnshire w Wielkiej Brytanii odbyły się dwunaste "jajeczne" Mistrzostwa Świata. Jedną z konkurencji była swoista rosyjska ruletka. W konkurencji "jeden na jednego" uczestnicy otrzymują pudełko z sześcioma jajkami. Tylko jedno z nich jest surowe, reszta ugotowana. Zawodnicy na zmianę rozbijają kurze jajka na swojej głowie. Ten, kto trafi na jajko ugotowane może grać dalej. Przegrywa ten, kto rozbije surowe jajko. W innych konkurencjach jajkami rzuca się na odległość, do celu lub precyzyjnie przekazuje w sztafecie. Zawody wygrała kanadyjska zawodniczka Julie Moens, która triumfowała w dwóch z trzech konkurencji.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!