III Powiatowy Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej rozstrzygniety PDF

17.03.2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3  odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej. Gościliśmy uczniów wraz z opiekunami z:

 • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie,
 • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie,
 • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie
 • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach
 • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.

Bardzo dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie: Panu Pawłowi Radojewskiemu  – Wicestaroście Krotoszyńskiemu, Panu Przemysławowi Wójcikowi – Naczelnikowi Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, Pani Ewie Zielińskiej – Zastępcy Prezesa ds. Relacji Zewnętrznych i Sprzedaży PKN, Panu Zygmuntowi Niechodzie – Głównemu Specjaliście oraz Doradcy Prezesa PKN, Pani Barbarze Wiatrak Wiceprezes Banku Spółdzielczego, Pani Darii Szpurtacz – Dyrektora Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie.

Konkurs uroczyście otwarła Pani Dyrektor Izabela Kossakowska oraz Prezes Pani Ewa Zielińska, która łączyła się z nami online.

Zostały również poruszone kwestie trudnego, pandemicznego czasu, w jakim przyszło nam organizować to wydarzenie,  poproszono by pamiętać o tym, że zachowując reżim sanitarny, dbamy o swoje zdrowie i o siebie nawzajem.

Sponsorami tegorocznego konkursu byli:

 • Polski Komitet  Normalizacyjny
 • Cech Rzemiosł Różnych w Krotoszynie
 • Bank Spółdzielczy w Krotoszynie
 • Starostwo Powiatowe w Krotoszynie

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za objęcie patronatem naszego konkursu oraz ufundowanie cennych nagród.

Po krótkim powitaniu głos zabrał Wicestarosta Paweł Radojewski. Następnie po przedstawieniu zasad konkursu uczniowie rozwiązywali test. Podczas sprawdzania testów przez Komisję Konkursową uczestnicy mieli sposobność wysłuchania prelekcji przygotowanej przez Pana Zygmunta Niechodę. O zajętych miejscach rozstrzygały zacięte dogrywki oraz pytanie dodatkowe  zadane przez Pana Zbigniewa Niechodę. Po ostatecznym wyłonieniu zwycięzców uhonorowaliśmy uczestników. Podziękowania, dyplomy dla drużyn przekazała Pani Dyrektor Izabela Kossakowska, Pani Daria Szpurtacz, Pani Barbara Wiatrak, Pan Zygmunt Niechoda oraz Pan Paweł Radojewski

I miejsce dla zespołu zdobyli uczniowie Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie w składzie: Kacper Włodarczyk, Beata Kandzierska, Natalia Marcia

II miejsce dla zespołu zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie w składzie: Magdalena Szaflarska, Julia Selwat i Miłosz Stawowy

Nagrody Indywidualne zdobyli:

I miejsce Magdalena Szaflarska  ZSP nr 3

II miejsce Kacper Włodarczyk ZSP nr 2

III miejsce Milena Majdecka ZSP w Koźminie Wlkp.

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Selwat ZSP nr 3, Beata Kandzierska ZSP nr 2, Natalia Marcia ZSP nr 2

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i mamy nadzieję na spotkanie w przyszłym roku, ale już tym razem bez obostrzeń.

Zdjęcia FB

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Nauka zdalna do końca ferii zimowych – gotowe przepisy
  Od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. Zdalnie pracować będą również placówki kształcenia ustawicznego i centra kształcenia zawodowego. Uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej […]
 • Wraca nauka zdalna – do końca ferii dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych
  Od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8 i szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Przedszkolaki i uczniowie klas 1- 4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym. Obserwując dane epidemiologiczne musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej w szkołach. Rośnie liczba chorych na […]
 • Podanie dawki przypominającej szczepionki przeciw Covid-19 dla młodzieży w wieku 16-18 lat – informacja Ministerstwa Zdrowia
  Od 25 stycznia 2022 r. rozpoczął się proces wystawiania skierowań na dawkę przypominającą dla osób zaszczepionych dwoma dawkami, które ukończyły 16 rok życia. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przygotowanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Minister Zdrowia mając na uwadze zalecenie Zespołu ds. Szczepień Ochronnych z 24 stycznia 2022 r., uwzględniające stanowisko amerykańskiej Agencji ds. Żywności i […]
 • Patroni roku 2022
  Ignacy Łukasiewicz, Maria Konopnicka, Maria Grzegorzewska Wanda Rutkiewicz, Józef Mackiewicz, Józef Wybicki oraz Romantyzm Polski to patroni roku 2022. Sejm RP, podejmując uchwałę w tej sprawie, zdecydował o uhonorowaniu tych wybitnych postaci oraz epoki, która miała niepodważalny wpływ na kształtowanie polskiej tożsamości narodowej. Sylwetki patronów roku 2022 W maju 2022 r. będziemy świętować 180. rocznicę […]
 • Procedura w sprawie o nadanie tytułu honorowego profesora oświaty – 2022
  Formularz on-line – wniosek

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!