ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 PDF

W dniu 1 września 2021r. o godz. 8:00 w Kościele p.w. Św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie odbędzie się Msza Święta.

O godzinie 9:00 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas drugich i trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia, po którym uczniowie ze swoimi wychowawcami udadzą się na spotkanie do następujących sal :

 

 • 2c - R. Szczotka - sala nr 10
 • 2d - P. Wiedemann - sala nr 3
 • 2e - A. Kaczmarek - sala nr 21
 • 3c - M. Filipiak - sala nr 20
 • 3cbp - D. Otworowski - sala nr 24
 • 3d – R. Krawczyk - sala nr 26
 • 3dbp - P. Augustyniak – sala nr 18
 • 3e - J. Rosik- sala nr 30
 • 3ebp - I.Wojciechowska - sala nr 16
 • 3f - I. Rau-Gałęska – sala nr 17

 

O godzinie 10:00 Dyrekcja Szkoły zaprasza na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 do sali gimnastycznej uczniów klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia oraz klas drugich, trzecich i czwartych Technikum a po nim na spotkanie z wychowawcami do następujących sal:

 

 • 1c- G. Nowak – sala nr 21
 • 1d- P. Zwierz- sala nr 27
 • 1e - A. Łopaczyk- sala nr 12
 • 1f - A. Podziomek- sala nr 16
 • 1a - J. Politowicz - sala nr 17
 • 1b - M. Kasprolewicz- sala nr 20
 • 2a - K. Olejniczak –sala nr 18
 • 3a - A. Wójcik- sala nr 5
 • 3ap - R. Nele –sala nr 26
 • 3b- M. Kaczmarek- sala nr 19
 • 4a - E. Rożek- sala nr 3
 • 4b - M. Muszyńska –sala nr 24

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Nauka zdalna do końca ferii zimowych – gotowe przepisy
  Od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. Zdalnie pracować będą również placówki kształcenia ustawicznego i centra kształcenia zawodowego. Uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej […]
 • Wraca nauka zdalna – do końca ferii dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych
  Od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8 i szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Przedszkolaki i uczniowie klas 1- 4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym. Obserwując dane epidemiologiczne musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej w szkołach. Rośnie liczba chorych na […]
 • Podanie dawki przypominającej szczepionki przeciw Covid-19 dla młodzieży w wieku 16-18 lat – informacja Ministerstwa Zdrowia
  Od 25 stycznia 2022 r. rozpoczął się proces wystawiania skierowań na dawkę przypominającą dla osób zaszczepionych dwoma dawkami, które ukończyły 16 rok życia. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przygotowanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Minister Zdrowia mając na uwadze zalecenie Zespołu ds. Szczepień Ochronnych z 24 stycznia 2022 r., uwzględniające stanowisko amerykańskiej Agencji ds. Żywności i […]
 • Patroni roku 2022
  Ignacy Łukasiewicz, Maria Konopnicka, Maria Grzegorzewska Wanda Rutkiewicz, Józef Mackiewicz, Józef Wybicki oraz Romantyzm Polski to patroni roku 2022. Sejm RP, podejmując uchwałę w tej sprawie, zdecydował o uhonorowaniu tych wybitnych postaci oraz epoki, która miała niepodważalny wpływ na kształtowanie polskiej tożsamości narodowej. Sylwetki patronów roku 2022 W maju 2022 r. będziemy świętować 180. rocznicę […]
 • Procedura w sprawie o nadanie tytułu honorowego profesora oświaty – 2022
  Formularz on-line – wniosek

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!