Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

KEMSPAW PDF

Firma KEMSPAW USŁUGI SPAWALNICZE przyjmie kandydatów na ucznia praktycznej nauki zawodu o kierunku ślusarz. Oferujemy rzetelne przygotowanie do zawodu ślusarz oraz wstępne przygotowanie do kwalifikacji spawalniczych MAG TIG MMA z możliwością zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 604-592-848 lub pod adresem
ul. Grzegorzewska 3
63-700 Krotoszyn

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!