Z A P R O S Z E N I E PDF

W roku 2016 mija 25 lat funkcjonowania szkół średnich w ZSP nr 3 im. Jana Pawła II Krotoszynie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli szkołę średnią w latach 1996-2006 do uczestnictwa w okolicznościowym spotkaniu, które odbędzie się w dniu 24 września  2016 r. Nasza impreza będzie okazją do spotkania po latach z kolegami z ławy szkolnej, nauczycielami i szkołą. Będziemy mieć niepowtarzalną możliwość wspominania minionych lat i wszystkiego, co wydarzyło się w tym czasie. Z nadzieją na wspólne przeżycie niezapomnianych wrażeń zapraszamy. Szczegóły zjazdu, kwestionariusz uczestnictwa i inne ważne informacje zostaną zamieszczone wkrótce.

Organizatorzy

Zgłoszenie pdf doc

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 26 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!