Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Hotel Restauracja Leśniczówka PDF

Hotel Restauracja Leśniczówka poszukuje uczniów do odbycia zajęć praktycznych w kierunku kucharz, kelner. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dalszej współpracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.restauracjalesniczowka.pl

Krzysztof Szkudłapski

Hotel & Restaurant Leśniczówka

ul. Leśna 1

63-700 Krotoszyn

tel. 691 830 555

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!