Żegnamy absolwentów Technikum nr 3 PDF

28 kwietnia br. odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów Technikum nr 3. Szkołę ukończyło 25 uczniów w zawodzie technik elektryk i kelner.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXV Bieg im. Ireny Szewińskiej w Racocie
  Dnia 15 września 2018 r. Wicekurator Oświaty dr Krzysztof Błaszczyk miał okazję przyglądać się i kibicować uczestnikom XXV Biegu im. Ireny Szewińskiej w Racocie, zorganizowanym pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Podczas swojego wystąpienia pan Kurator podkreślił znaczenie sportu w życiu młodego człowieka oraz nawiązał do dokonań mistrzyni olimpijskiej, Ireny Szewińskiej. Zwrócił również uwagę na […]
 • Ogólnopolski Kongres Edukacji Przyszłości – 3-4 października 2018 r., Kielce
  W imieniu Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty zachęcamy Państwa dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczycieli oraz szkolnych doradców zawodowych do udziału w I Ogólnopolskim Kongresie Edukacji Przyszłości, który odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 r. w Kielcach. Honorowy patronat nad kongresem objęła Pani Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej. Celem kongresu jest promocja innowacyjności i kreatywności w […]
 • Konferencja „Kształcenie zawodowe w czasach zaborów i w XX – leciu Polski Niepodległej” – 24 października 2018, Warszawa
  Zapraszamy Państwa dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych, doradców zawodowych oraz pracodawców do udziału w konferencji pt. ”Kształcenie zawodowe w czasach zaborów i w  XX – leciu Polski Niepodległej”. Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji kierunków polityki oświatowej Państwa organizuje konferencję, której celem jest promocja  współczesnego kształcenia zawodowego oraz popularyzacja edukacji historycznej i kultury technicznej. Ideą […]
 • Widowisko historyczno-muzyczne dla młodzieży “Pracą organiczną do odzyskania niepodległości”
  Stowarzyszenie “Gloria in Musica” organizuje widowisko historyczno-muzyczne dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych zatytułowane “Pracą organiczną do odzyskania niepodległości” w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości i 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Wydarzenie to uzyskało wsparcie Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz akceptację Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego jako uzupełnienie wiedzy historycznej dla szkół. Serdecznie zapraszamy uczniów wraz […]
 • 79. rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę
  Dnia 17 września 2018 r. Wicekurator Oświaty dr Krzysztof Błaszczyk wziął udział w wojewódzkich uroczystościach w 79. rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę oraz Dniu Sybiraka. Obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele ojców Franciszkanów na Górze Przemysła. Następnie spod Pomnika 15. Pułku Ułanów Poznańskich, gdzie złożone zostały kwiaty, wyruszył Marsz Pamięci. Uczestnicy przeszli ulicami: […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!