Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Itecom PDF

Zapraszamy do odbycia zajęć praktycznych i praktyk uczniowskich w firmie Itecom Sp. z o.o. Jesteśmy integratorem wielu rozwiązań informatycznych. Poszukujemy osób zainteresowanych zagadnieniami informatycznymi, zaangażowanych, chcących uczyć się pod okiem specjalistów. Oferujemy współpracę z młodym i dynamicznym zespołem oraz szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Itecom Sp. z o.o., ul. Łąkowa 10

63-700 Krotoszyn

T. 62 725 58 60; M. 607 662 218

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!