1g we Wrocławiu PDF

15 grudnia 2017 klasa 1g wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Razem z opiekunami p.Marceliną Muszyńską oraz p.Robertem Krawczykiem szaleli na Lodowisku na Pergoli, wpadli w zakupowy szał a także podziwiali uroki Wrocławskiego Rynku w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Humory dopisywały i wszyscy dobrze się bawili. Na pewno powtórzymy to za rok!

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!