Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Mahle Warsztaty PDF

MAHLE Polska informuje, że prowadzi nabór Uczniów na rok szkolny 2020/2021 do klas:

  • Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
  • Operator obrabiarek skrawających
  • Technik mechanik

Szczegóły na plakacie kliknij tutaj lub pod numerem 698-974-007

 

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!