Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

PPHU MOTORES PDF

Przyjmę uczniów w zawodzie sprzedawca. Sklep z oryginalnymi art. niemieckimi i krajów UE spożywczymi i chemii gospodarczej. Gwarantujemy miłą atmosferę i pracę w zespole oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie. Tel kontaktowy 691 097 558.

 

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!