Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych PDF

11 grudnia 2018 r. odbyły się jednocześnie dwa konkursy -  WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH i WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH. W konkursach, które zostały przygotowane przez  p. Annę Dulek i p. Marzenę Budnik, wzięli udział uczniowie Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. Obydwie grupy uczniów musiały wykazać się wiedzą kulturoznawczą. Uczniowie dzielnie zmagali się z zagadnieniami politycznymi, literackim, geograficznymi i kulturowymi. Uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

W konkursie WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

  • I miejsce zajął Szymon Knuła (klasa Ia)
  • II miejsce zajął Szymon Pachurka (klasa Ia) i Norbert Poczta (klasa IIa)
  • III miejsce zajął Arkadiusz Namyślak (klasa II b)

W konkursie WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

  • I miejsce zajął Aleksander Frąckowiak (klasa Id)
  • II miejsce zajął Michał Kryś (klasa IIa)
  • III miejsce zajęli Kaja Tyczyńska(klasa Id) i Mateusz Marszałek (klasa IIId)

Oprócz gratulacji wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Życzymy dalszych sukcesów.

zobacz zdjęcia

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 26 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!