Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Agencja Usługowo- Handlowa ”MARS” PDF

 

Przyjmujemy do kształcenia na potrzeby naszych szkół regionalnych uczniów w zawodach:

  • technik informatyk
  • monter elektronik
  • elektronik
  • mechatronik

Oferujemy rzetelne przygotowanie do zawodu,  praktyczną naukę zawodu w zakresie montażu układów i urządzeń elektronicznych, wykonywaniu instalacji urządzeń elektronicznych. Umożliwiamy odbycie praktyk zawodowych i okresowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub do siedziby firmy:

A.U.H.”MARS” 
ul. Rawicka 3,  63-700 Krotoszyn
nr tel. 504 062 660 , 512 101 708, 508 013 821

 

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!