Dzień Sportu w Trójce PDF

W czwartek, 30 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie odbył się Dzień Sportu. Młodzież uczącą się w placówce oświatowej miała okazje sprawdzić swoje umiejętności w rzucie lotkami, skoku w dal, pchnięciu kulą, biegu krótkim, mini tenisie ziemnym oraz siatkówce.

Do wspomnianych dyscyplin sportowych przydzieleni zostali poszczególni nauczyciele wychowania fizycznego. W tenisie ziemnym pod okiem Wiesława Bergera najlepsza okazała się Zuzanna Łuczak wyprzedzając Zuzannę Marciniak i Angelikę Nowak. Z kolei w gronie chłopców wygrał Jan Przewoźny przed Mikołajem Szczepaniakiem i Krzysztofem Chudym.
Trzy konkurencje lekkiej atletyki nadzorowali Paweł Zwierz, Paweł Augustyniak i Kasia Kruk-Mitula. W biegu na 50m zwyciężył Artur Pauter pokonując Klaudiusza Mogiłkę, Szymona Sowińskiego i Krystiana Kempę. Natomiast najlepszą dziewczyną okazała się Aleksandra Patalas wyprzedzając Emilię Matysek i Karolinę Krakowską. W pchnięciu kulą pierwsze miejsce zajął A. Pauter przed Miłoszem Pawlikiem i Adamem Łuczakiem. Z kolei u dziewcząt wygrała K. Krakowska pokonując Klaudię Zielezińską i Wiktorię Ostój. Natomiast w skoku w dal pierwsze miejsce zajął K. Mogiłka wyprzedzając Kacpra Płonkę i Pawła Gniazdowskiego. W gronie dziewcząt wygrała Aleksandra Patalas, a druga była E. Matysek.
Rywalizacja darterska odbywała się pod czujnym okiem Piotra Wiedemanna. Zwycięzcą został Kamil Nowak pokonując Arkadiusza Hądzlika i Łukasza Kota. Natomiast siatkówkę czteroosobową nadzorowali Grzegorz Nowak i Radosław Stefański. W pierwszej fazie 11 zespołów rywalizowało w dwóch grupach. Ostatecznie najlepsza okazała się klasa 2c ogrywając w finale 1f. Z kolei na najniższym stopniu podium znalazła się 2b okazując się lepsza od 2a.

zobacz zdjęcia

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!