Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

gielda pracy
Zaproszenie do publikacji PDF

Giełda pracy powstała z myślą zarówno o uczniach szukających zakładów pracy do odbycia praktyk i zajęć praktycznych, jak i o pracodawcach pragnących znaleźć młodocianych pracowników. Tutaj można zamieszczać ogłoszenia, pamiętając o podaniu danych kontaktowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
KRUK-TRANSPORT PDF

Szczegóły na plakacie

 
D&K Technology PDF

Firma D&K Technology przyjmie uczniów na naukę zawodu. Szczegóły na plakacie.

 
Krot Invest PDF

Firma Ogólnobudowlana obsługująca prężnie rozwijającą się sieć marketów zaprasza do udziału w rekrutacji zainteresowanych absolwentów szkoły o preferowanym kierunku technik elektryk.

Oferujemy pracę na następujących stanowiskach:

  • Majster Budowy
  • Specjalista ds. Inwestycji
  • Specjalista ds. Gwarancji
  • Specjalista ds. Zakupów

Dokument CV należy składać osobiście w siedzibie firmy Krot Invest - Krotoszyn, ul. Ostrowska 38 lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Firma Mazurek PDF

Szczegóły na plakacie

 
AUTO SERWIS Marek Wojciechowski PDF

Firma AUTO SERWIS Marek Wojciechowski zaprasza chętnych uczniów do odbycia praktycznej nauki zawodu jako MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH. Poszukujemy osób zainteresowanych motoryzacją i elektroniką chcących pogłębiać swoje zainteresowania. Nasz zakład należy do sieci BOSCH CAR SERVICE przez co mamy dostęp do wielu szkoleń, dzięki którym każdy może podnieść swoje kwalifikacje.

Tworzymy zgrany zespół, jeśli chcesz dołączyć – zadzwoń 508 088 595

 

 
MOTO-POINT SPRZEDAŻ CZĘŚCI MOTOCYKLOWYCH PDF

 

Przyjmę ucznia na praktyczna naukę w zawodzie sprzedawca.
Osoba do kontakt: Justyna Gęstwa
Telefon.: 785-179-143
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Mahle PDF

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 72 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Szczegóły na plakacie

 
"TOMEK" Tomasz Goliński PDF

Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne "TOMEK" Tomasz Goliński przyjmie ucznia na praktyczną naukę w zawodzie: monter suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Liczba miejsc: 1

Osoba do kontaktu: Tomasz Goliński

Telefon: 500 130 503

Mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Mazurek - firma elektroinstalacyjna PDF

Przyjmie na praktykę osobę rozpoczynającą naukę w zawodzie elektryk.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 509926881 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Mech-Masz PDF

Zakład ZUPH Mech-Masz Zdzisław Śnieciński poszukuje kandydatów do odbycia zajęć praktycznych w kierunku

  • operator obrabiarek skrawających,
  • ślusarz.

Oferujemy możliwość późniejszego zatrudnienia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy oraz na stronę internetową www.mech-masz.pl


Kamila Śniecińska-Błaszyk
ZUPH Mech-Masz
Krotoszyn
tel. 662 282 580

 
Bartesko PDF

Fabryka Pojazdów Elektrycznych „Bartesko” poszukuje  uczniów do odbycia  praktycznej nauki zawodu. Szczegóły na plakacie.

 
PPHU KONSTAL PDF

Firma PPHU KONSTAL Franciszek Roszczak przyjmie uczniów o kierunku:

● ślusarz

Liczba wolnych miejsc: 8

Oferujemy naukę zawodu pod opieką doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wieloletnią praktykę. Możliwość poszerzania umiejętności zawodowych i zdobywania uprawnień.

Po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy

PPHU KONSTAL Franciszek Roszczak
ul. Magazynowa 13
63 – 700 Krotoszyn
osoba do kontaktu:
Monika Olejniczak
tel. 62  722 - 60 -92

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Rekrutacja

Giełda

W zakładce GIEŁDA PRACY można zamieszczać ogłoszenia pracodawców pragnących znaleźć młodocianych pracowników oraz uczniów szukających zakładów pracy do odbycia praktyk i zajęć praktycznych.

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!