nauczyciele
Dyżury nauczycieli PDF

Dyżury nauczycieli dla rodziców oraz pracodawców 2018/2019

Lp.

Nauczyciel

dzień

godzina

1.

Adamiak Dariusz

Wtorek

10:40 do 11:25

2.

Augustyniak Paweł

Wtorek

10:40 do 11:25

3.

Berger Wiesław

Środa

9:50 do 9:35

4.

Budnik Marzena

Poniedziałek

12:25 do 13:10

5.

Dulek Anna

Poniedziałek

9:40 do 10:25

6.

Filipiak Mariusz

Środa

9:40 do 11:25

7.

Gabryelczyk Piotr

Środa

11:30 do 12:15

8.

Gogolewska Aldona

Poniedziałek

9:40 do 10:25

9.

Grzelska Halina

Poniedziałek

10:40 do 11:25

10.

Janiczek Eugeniusz

Poniedziałek

11:30 do 12:15

11.

Jarus Aleksandra

Czwartek

11:30 do 12:15

12.

Jarzembska Janina

Poniedziałek

11:30 do 12:15

13.

Kaczmarek Mariola

Wtorek

11:30 do 12:15

14.

Kasprolewicz Marzena

Czwartek

10:40 do 11:25

15.

Kapcińska Daria

Poniedziałek

11:30 do 12:15

16.

Kotala Aneta

Środa

12:25 do 13:10

17.

Krawczyk Robert

Poniedziałek

11:30 do 12:15

18.

Kruk-Mitula Katarzyna

Czwartek

10:40 do 11:25

19.

Łopaczyk Aleksandra

czwartek

10:40 do 11:25

20.

Matuszek Adam

Poniedziałek

11:30 do 12:15

21.

Muszyńska Marcelina

Czwartek

9:40 do 10:25

22.

Nele Renata

Wtorek

12:25 do 13:10

23.

Niedziela-Skrzypczak Lidia

Wtorek

13:15 do 14:00

24.

Nowak Grzegorz

Piątek

11:30 do 12:15

25.

Obst Agnieszka

Środa

10:40 do 11:25

26.

Olejniczak Karol

Czwartek

10:40 do 11:25

27.

Polański Jan

Środa

10:40 do 11:25

28.

Paprocki Krzysztof

Czwartek

8:50 do 9:35

29.

Politowicz Justyna

Środa

9:40 do 10:25

30.

Popiel Cezary

Czwartek

11:30 do 12:15

31.

Sobczak Maria

Piątek

10:40 do 11:25

32.

Stefański Radosław

Czwartek

12:25 do 13:10

33.

Szał Julita

Czwartek

13:15 do 14:00

34.

Wawrzyniak Monika

Czwartek

11:30 do 12:15

35.

Wiedemann Piotr

Czwartek

13:15 do 14:00

36.

Wojciechowska Iwona

Poniedziałek

11:30 do 12:15

37.

Wojtasik Leszek

Poniedziałek

10:40 do 11:25

38.

Zaremba Dariusz

Czwartek

9:40 do 10:25

39.

Zuchowska-Łodyga Maria

Piątek

9:40 do 10:25

40.

Zwierz Paweł

Poniedziałek

13:15 do 14:00

 
Nauczyciele zatrudnieni w naszej szkole PDF

 

 

Język polski:
  • Kasprolewicz Marzena
  • Olejniczak Karol
  • Sobczak Maria

 

Język angielski:
  • Jarus Aleksandra
  • Muszyńska Marcelina
  • Zuchowska-Łodyga Maria
  • Dulek Anna

 

Język niemiecki:
  • Budnik Marzena
  • Ilnicka Mariola

 

Wychowanie Fizyczne:

  • Berger Wiesław
  • Augustyniak Paweł
  • Kruk-Mitula Katarzyna
  • Stefański Radosław
  • Wiedemann Piotr
  • Zwierz Paweł
  • Nowak Grzegorz
Religia:
  • ks. Leszek Wojtasik
  • Krawczyk Robert

 

Fizyka:

  • Adamiak Dariusz
  • Szczotka Robert

 

Przedmioty zawodowe:

  • Gogolewska Aldona
  • Ilnicka Mariola
  • Kaczmarek Mariola
  • Kossakowska Izabela
  • Łopaczyk Aleksandra
  • Popiel Cezary
  • Szczotka Robert
  • Zaremba Dariusz
  • Nele Renata
  • Paprocki Krzysztof
  • Podziomek Anna
  • Matuszek Adam
  • Obst Agnieszka
  • Polański Jan
  • Niedziela-Skrzypczak Lidia
  • Kotala Aneta
  • Wawrzyniak Monika
  • Gościniak dam
Biblioteka:
  • Kmieć Ewa
  • Jarzembska Janina

Pedagog:

  • Rożek Ewa
  • Smółkowski Andrzej

 

Matematyka:
  • Politowicz Justyna
  • Gogolewska Aldona
  • Wojciechowska Iwona

 

Historia:

  • Janiczek Eugeniusz
  • Sobczak Maria

 

WOK:
  • Sobczak Maria

WOS:
  • Sobczak Maria
Chemia:
  • Wojciechowska Iwona

 

Biologia:

  • Szał Julita
  • Nele Renata
  • Grzelska Halina

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Rożek Ewa
  • Nowak Grzegorz

 

Informatyka:

  • Gabryelczyk Piotr
  • Łopaczyk Aleksandra

 

Geografia:
  • Janiczek Eugeniusz
  • Grzelska Halina

 

Przedsiębiorczość:
  • Matuszek Adam

 

 

 
Adresy e-mail PDF

Każdy nauczyciel zatrudniony w naszej szkole posiada e-mail wg wzoru Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W imieniu i nazwisku nie używamy polskich znaków diakrytycznych (zamiast np. ą piszemy a, zamiast ł piszemy l itd.)

 
Konfiguracja konta pocztowego i jak poprawnie pisać listy PDF

Konfiguracja konta pocztowego i jak poprawnie pisać listy 

kliknij tutaj (doc)

 
Rozkład materiału PDF

 

Wzór rozkładu materiału do dziennika Vulcan

kliknij tutaj (doc)

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!