nauczyciele
Dyżury nauczycieli PDF
Dyżury nauczycielskie
Nazwisko i imię nauczyciela Dyżury
Augustyniak Paweł Czwartek 11:30-12:15
Berger Wieslaw Wtorek 12:25-13:10
Dulek Anna Wtorek 10:40-11:25
Filipiak Mariusz Środa 11:30-12:15
Gabryelczyk Piotr Czwartek 11:30- 12:15
Gogolewska Aldona Piątek 09:40-10:25
Janiczek Eugeniusz Środa 12:30-13:10
Jarzembska Janina Poniedziałek 09:40-10:25
Kaczmarek Mariola Czwartek 09:40-10:25
Kasprolewicz Marzena Środa 08:50-9:35
Koczorowska Mariola Wtorek 10:40-11:25
Krawczyk Robert Wtorek 11:30-12:15
Lisik Sylwia Czwartek 13:15-14:00
Łączyński Przemysław Wtorek 08:50-9:35
Łopaczyk Aleksandra Piątek 08:50-9:35
Łopaczyk Tomasz Poniedziałek 11:30-12:25
Matuszek Adam Poniedziałek 12:25-13:10
Muszyńska Marcelina Wtorek 08:50-9:35
Nele Renata Środa 11:30-12:15
Niedziela-Skrzypczak Lidia Piątek 13:15-14:00
Nowak Grzegorz Piątek 12:25-13:10
Obst Agnieszka Poniedziałek 08:50-9:35
Olejniczak Karol Czwartek 11:30-12:15
Otworowski Damian Poniedziałek 12:25-13:10
Paprocki Krzysztof Środa 10:40-11:25
Politowicz Justyna Poniedziałek 13:15-14:00
Rau- Gałąska Iwona Wtorek 11:30-12:15
Robakowska Justyna Poniedziałek 10:40-11:25
Rosik Joanna Poniedziałek 11:30-12:15
Rożek Ewa Dyżury pedagogów
Smółkowski Andrzej
Sobczak Maria Poniedziałek 12:25-13:10
Stefański Radoslaw Wtorek 13:15-14:00
Szymański Jacek Wtorek 12:25-13:10
Szymura Natalia Środa 11:30-12:15
Trzeciak Stanisław Poniedziałek 11:30-12:15
Wawrzyniak Monika Piątek 11:25-12:15
Wiedemann Piotr Wtorek 12:25-13:10
Wojciechowska Iwona Poniedziałek 10:40-11:25
Wójcik Adam Środa 14:55-15:40
Zaremba Dariusz Piątek 09:40-10:25
Zuchowska -Łodyga Maria Środa 09:40-10:25
Zwierz Paweł Wtorek 09:40-10:25
 
Nauczyciele zatrudnieni w naszej szkole PDF

 

 

Język polski:
  • Kasprolewicz Marzena
  • Olejniczak Karol
  • Sobczak Maria
  • Szymura Natalia
  • Zimmermann Irma

 

Język angielski:
  • Dulek Anna
  • Łączyński Przemysław
  • Muszyńska Marcelina
  • Wójcik Adam
  • Zuchowska-Łodyga Maria

 

Język niemiecki:
  • Ilnicka Mariola
  • Koczorowska Mariola
  • Robakowska Justyna

 

Wychowanie Fizyczne:

  • Augustyniak Paweł
  • Berger Wiesław
  • Nowak Grzegorz
  • Otworowski Damian
  • Stefański Radosław
  • Wiedemann Piotr
  • Zwierz Paweł
Religia:
  • Krawczyk Robert
  • Trzeciak Stanisław ks.

 

Fizyka:

  • Szczotka Robert

 

Przedmioty zawodowe:

  • Filipiak Mariusz
  • Gogolewska Aldona
  • Gościniak Adam
  • Hadryś Maciej
  • Ilnicka Mariola
  • Kaczmarek Mariola
  • Kossakowska Izabela
  • Łopaczyk Aleksandra
  • Łopaczyk Tomasz
  • Matuszek Adam
  • Nele Renata
  • Niedziela-Skrzypczak Lidia
  • Obst Agnieszka
  • Szczotka Robert
  • Paprocki Krzysztof
  • Rau-Gałęska Iwona
  • Rosik Joanna
  • Wawrzyniak Monika
  • Zaremba Dariusz
Biblioteka:
  • Jarzembska Janina
  • Kmieć Ewa

Pedagog:

  • Rożek Ewa
  • Smółkowski Andrzej

 

Matematyka:
  • Gogolewska Aldona
  • Lisik Sylwia
  • Politowicz Justyna
  • Wojciechowska Iwona

 

Historia:

  • Janiczek Eugeniusz
  • Sobczak Maria

 

WOK:
  • Sobczak Maria

WOS:
  • Sobczak Maria
Chemia:
  • Wojciechowska Iwona

 

Biologia:

  • Nele Renata
  • Szał Julita

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Nowak Grzegorz
  • Rożek Ewa

 

Informatyka:

  • Gabryelczyk Piotr
  • Łopaczyk Aleksandra
  • Szymański Jacek

 

Geografia:
  • Janiczek Eugeniusz

 

Przedsiębiorczość:
  • Matuszek Adam
Plastyka:
  • Janiak Aleksander

 

 
Adresy e-mail PDF

Każdy nauczyciel zatrudniony w naszej szkole posiada e-mail wg wzoru Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W imieniu i nazwisku nie używamy polskich znaków diakrytycznych (zamiast np. ą piszemy a, zamiast ł piszemy l itd.)

 
Konfiguracja konta pocztowego i jak poprawnie pisać listy PDF

Konfiguracja konta pocztowego i jak poprawnie pisać listy 

kliknij tutaj (doc)

 
Rozkład materiału PDF

 

Wzór rozkładu materiału do dziennika Vulcan

kliknij tutaj (doc)

 

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!